Dekoracje do tortów
 
Lukier plastyczny
 
Kwiaty na tort
 
Barwniki spożywcze

Dekoracje na twoje ciasta

Barwniki spożywcze

Barwniki spożywcze sprawiają, że ciasto staje się prawdziwym kolorowym arcydziełem. Dodawane mogą być również do przygotowywanych ozdób, dzięki czemu można w prosty sposób stworzyć własną kolorystykę wypieku. W ofercie sklepu jest wiele kolorów barwników spożywczych w proszku oraz w żelu.
Zobacz Barwniki spożywcze w sklepie >>


Kwiaty na tort

Kolorowe, duże i małe, cukrowe i z wafla – ich mnogość sprawia, że można dowolnie pośród nich wybierać, poszukując ozdoby na tort. Przygotowywane z ich użyciem ciasta są niepowtarzalne i klasycznie piękne. W ofercie naszego sklepu jest wiele rodzajów kwiatów z lukru i z wafla jak np. róże, azalie, maki, margaretki i wiele innych.
Zobacz Kwiaty na tort w sklepie >>


Lukier plastyczny

Lukier plastyczny pozwala na ukształtowanie dowolnej np. figurki na ciasto, która zadowoli każdego solenizanta. Powleczony nim tort natomiast stanie się smakowitym i kolorowym wypiekiem godnym królów.  W naszej ofercie znajdziesz wiele kolorów lukru plastycznego, a także mixy różnych kolorów w jednym opakowaniu.
Zobacz Lukier plastyczny w sklepie >>


Perełki cukrowe

Perełki cukrowe to jedna z ważniejszych dekoracji każdego tortu czy ciasta. Pięknie się mieniąc, sprawiają, że nasz wypiek przyciąga wzrok, stając się obiektem westchnień widzów. Perełki złote, srebrne i kolorowe, groszek perłowy.
Zobacz Perełki cukrowe w sklepie >>